Povratak

Support Specialist - POS (m/ž)

Monri Payments d.o.o.
Prijava do: 26. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Što ćete raditi? - pripreme parametara za SinglePOS prema ugovorenim uvjetima od strane banak - komunikacija s partnerskim bankama i razmjena podataka - korisnička podrška našim klijentima (helpdesk) - pomoć u radu s terminalima, telefonska provjera transakcija, davanje jednostavnih telefonskih uputa - rješavanje tehničkih poteškoća udaljenim putem - analiza prometa i kreiranje izvještaji za management prema potrebi - jednostavnija analiza logova i errora - svakodnevna suradnja s kolegama iz različitih odjela - edukacije korisnika Lokacija rada: Zagreb, Ulica grada Vukovara 269F.

Što će Vas izdvojiti među kandidatima? - poznavanje rada s mrežama - napredno poznavanje rada na računalu (MS Office, naglsak na Excel; OS Windows) - vrlo dobra pisana i govorna komunikacija - vrlo dobra pisana i govorna komunikacija na engleskom jeziku - dobra organiziranost te sposobnost multitaskinga - integritet, pouzdanost, odgovornost i želja za rad u timu - spremnost za učenje i kontinuiranu edukaciju - iskustvo u financijskoj industriji je poželjno, ali nije uvjet - SSS/VŠS/VSS
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineExcel, MS Office, MS Windows
JezikEngleski (B2)

- mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja - godišnja evaluacija primanja - rad u mladom, poticajnom i ugodnom radnom okruženju - ugovor na neodređeno uz 6 mjeseci probnog rada - dodatno zdravstveno osiguranje - putni troškovi, naknada za topli obrok, božićnica, dar za dijete, nagrada za radne rezultate - Multisport kartica (opcija 50:50) - hibridnni oblik rada (1 dan tjedno rada od kuće) - moderan ured (voće, napitci, stolni tenis, dog friendly ured) Ako smo Vas zainteresirali profesionalnim prilikama koje Vam ova pozicija nudi, pošaljite nam svoj CV. Svim prijavama ćemo pristupiti u skladu s odredbama o zaštiti osobnih podataka.
https://monri.com/Radnička cesta 54, 10000 ZagrebMonri Payments je fintech tvrtka koja se ističe po tome što je jedina u regiji koja svojim korisnicima može ponuditi sva rješenja za plaćanje na jednom mjestu. Počevši od 2003. godine, etablirali smo se kao lider za plaćanje u jugoistočnoj Europi. Ističemo se po tome što svojim korisnicima pružamo najsigurnija i najinovativnija rješenja uz lokalnu korisničku podršku. S našim brendovima Remaris, Smart, Thor i WSPay ostvarujemo doseg do više od 10.000 trgovaca te time imamo i vodeću poziciju u regiji. Pouzdani smo partner više od 15 financijskih institucija, registrirani pružatelj usluga platnog prometa (PSP) i pomoćnik plaćanja za Visa i Mastercard. Lani smo u Hrvatskoj obradili više od 130 milijuna kartičnih transakcija online i offline ili svaku petu transakciju u bezgotovinskom prometu. Kupci su se s Monrijevim SinglePOS terminalima susreli na preko 8,5 tisuća platnih mjesta, primarno u vodećim trgovačkim lancima, a čak 6 tisuća ugostiteljskih objekata koristi Monrijeva blagajnička rješenja. Dio smo Payten/ASEE Grupe pa imamo mogućnost integracije znanja i dobrih praksi rada iz organizacija unutar grupacije. S druge strane, premda smo dio korporacije, u radu imamo autonomiju i fleksibilnost start-upa pa volimo reći da ujedinjujemo najbolje od oba svijeta. Poslujemo na tržištima Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Makedonije, Rumunjske, kao i u nekoliko zemalja izvan regije. Nedavnom certifikacijom po PCI P2PE standardu, najvišem sigurnosnom standardu u kartičnom plaćanju u trgovinama, jačamo i našu poziciju za globalni iskorak. U nadolazećem razdoblju nastavljamo svim brendovima unutar kompanije osiguravati najbolje okruženje za daljnji razvoj i za značajniji iskorak na međunarodno tržište.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR