Povratak

Prodajni savjetnik (m/ž)

IMPEX AUTODIJELOVI d.o.o.
Prijava do: 22. 09. 2024.
Lokacija rada: Zaprešić

Opis posla

- prodaja rezervnih autodijelova za osobni program - savjetovanje i upoznavanje kupaca s asortimanom i uvjetima kupnje kao i pogodnostima loyality članstva - vrhunska usluga i ljubazna komunikacija s kupcima - savjetovanje i upoznavanje kupaca s osobnim asortimanom - sudjelovanje u procesu preuzimanja proizvoda i kontroli njihove ispravnosti

- minimalno SSS (prednost: trgovačke, ekonomske ili tehničke struke) - poželjno 2 godine iskustva u auto branši i dobro poznavanje auto dijelova - prednost: iskustvo u prodaji - poznavanje rada na računalu (MS Office) - prednost: poznavanje engleskog jezika - samostalnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka - lzražene komunikacijske vještine i aktivno slušanje kupaca - uslužnost, ljubaznost i strpljivost - visoka razina integriteta i etičnosti
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (Prednost)

- radno vrijeme ponedjeljak - petak 8:00 - 16:00h (vikendi i praznici neradni) - plaća ovisi o iskustvu kandidata
https://impexautodijelovi.hr/Ulica Mirka Bogovića 2, 10290 ZaprešićImpex autodijelovi d.o.o. je jedna od vodećih tvrtki u segmentu online prodaje auto dijelova u RH. Zbog povećanja obujma posla, a i planiranog širenja na druga tržišta unutar EU, potražujemo novog člana tima.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen02. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR