Povratak

Radnik u boutique hotelu (m/ž)

Destino Zadar d.o.o.
Prijava do: 19. 10. 2024.
Lokacija rada: Zadar

Opis posla

Tražimo predanog i profesionalnog radnika (m/ž) za rad u našem boutique hotelu u Zadru. Kandidat će biti odgovoran za pružanje izvanredne usluge gostima, održavanje čistoće radnog prostora i učinkovito upravljanje narudžbama. Očekujemo da kandidat posjeduje izvrsne komunikacijske vještine, sposobnost rada u dinamičnom okruženju te poznavanje osnova ugostiteljstva. S obzirom na manji obujam posla u kafiću osoba će povremeno raditi na zaprimanju i unosu rezervacija te poslovima prijema, prijave i odjave gostiju, unos i ažurirano vođenje podataka o gostima u sustavu, prodaji, unosu i naplati usluge te izdavanju računa. Pružanje informacija o uslugama i sadržajima destinacije. Zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih. Bliska suradnja s ostalim djelatnicima u cilju ispunjavanja zahtjeva gosta.

- SSS turističkog smjera - napredno znanje engleskog jezika te poznavanje drugog stranog jezika
Stručna spremaSrednja stručna sprema
JezikEngleski (B2)

- konkurentnu plaću - dinamično i poticajno radno okruženje - mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja i preuzimanje odgovornost - božićnica i bonus - mogućnost besplatnog smještaja za radnike koji nisu iz Zadra
http://www.destino-zadar.comUl. Postrojbi specijalne Policije Zadar 2, 23000 ZadarDestino Apartmani nude kvalitetan i udoban smještaj u srcu Zadra. Samo nekoliko minuta udaljeni od strogog Zadra. U našem ugostiteljskom odjelu našeg boutique hotela se nalazi i Destino Coffee & Wine Bar koji uključuje i našu recepciju.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Turizam i ugostiteljstvo iznosi 1122.67 EUR