Povratak

HR Operations Associate (m/ž)

PINOY 385 d.o.o.
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- izrada ugovora o radu i popratne dokumentacije - priprema i ishođenje dozvola za boravak i rad stranih radnika - priprema dokumentacije za dolazak i zapošljavanje stranih radnika - kontrola dokumentacije za prijavu novog radnika na HZZO i HZMO - svakodnevna komunikacija s klijentima i državnim institucijama - administrativna podrška klijentima - svakodnevna podrška stranim radnicima tijekom boravka i rada u RH - prikupljanje, obrada i ažurno vođenje evidencije o radnicima u informacijskom sustavu - analiza i izrada kadrovskih izvještaja - odgovornost za tajnost i povjerljivost podataka koji se obrađuju unutar tvrtke
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

Što očekujemo od novog člana tima: - SSS/VŠS/VSS - radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od 3 godine - visoka razina odgovornosti, organiziranosti i samostalnosti u radu - naglašene analitičke, komunikacijske i organizacijske vještine - savjesnost, povjerljivost i pedantnost u izvršavanju zadataka - aktivno znanje engleskog jezika (B1/B2 razina) - napredno korištenje MS Office alata Što te očekuje nakon prijave? Kandidati koji sukladno prethodnom radnom iskustvu ispunjavaju uvjete, pozvat ćemo na prvi razgovor. Na kraju razgovora dobit ćeš jasne informacije o procesu selekcije i rokovima u kojima ćemo se javiti.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (C1)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

Poslodavac ti nudi

- izazovan posao u mladom i dinamičnom timu - rad na neodređeno vrijeme uz probni rok - redovita, konkurentna primanja i paket dodatnih beneficija - naknadu troškova prijevoza - subvencionirana Multisport kartica - poticajno radno okruženje
http://www.pinoy385.hrPalmotićeva ulica 13, 10000 ZagrebPINOY 385 d.o.o. vodeća je Agencija za ustupanje i posredovanje pri zapošljavanju filipinskih radnika. Vizija tvrtke je zadržati poziciju vodećeg pružatelja usluga ustupanja i posredovanja u zapošljavanju stranih radnika. Na tržištu Republike Hrvatske prepoznati smo po svojoj kvaliteti usluge, poslovnoj organizaciji te profesionalnom odnosu i radu u korist klijenata.
Potreban broj zaposlenika4
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ljudski resursi iznosi 1307.85 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću