Povratak

Inženjer elektrotehnike / Inženjer strojarstva (m/ž)

TORP d. o. o.
Prijava do: 22. 09. 2024.
Plaća: Od 1500 EUR
Lokacija rada: Viškovo

Opis posla

U svrhu unapređenja i automatizacije proizvodnih procesa tražimo iskusnog inženjera elektrotehnike / inženjera strojarstva (m/ž). Opis posla: - nadgledanje proizvodnje: osigurati da se proizvodnja odvija glatko i u skladu sa standardima kvalitete - unapređenje procesa: prepoznati prilike za efikasniju proizvodnju i implementirati strategije za poboljšanje procesa - vođenje timova: upravljati proizvodnim timom, osiguravajući njihovo stalno usavršavanje i usklađenost s proizvodnim ciljevima - kontrola kvalitete: stalno pratiti i održavati kvalitetu proizvoda kroz sve faze proizvodnje - rješavanje problema: efikasno identificirati i rješavati proizvodne izazove kako bi se osigurao nesmetan tok rada - izvještavanje i analiza: redovito izvještavati o statusu proizvodnje i pružati preporuke za optimizaciju procesa - surađivanje s odjelom razvoja: raditi u suradnji s timom za razvoj kako bi se uveli novi proizvodi i tehnologije - upravljanje materijalima: nadzirati zalihe i koordinirati opskrbni lanac kako bi se osiguralo da su materijali uvijek dostupni - osiguranje sigurnosti: primjenjivati i nadzirati sigurnosne standarde za zaštitu osoblja i opreme - praćenje budžeta: upravljati troškovima i budžetom proizvodnje, tražeći načine za smanjenje troškova bez utjecaja na kvalitetu
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Što očekujemo od kandidata: - završeno obrazovanje iz područja elektronike ili strojarstva - izvrsne analitičke i organizacijske sposobnosti - sposobnost vodstva i rada u timu - snažne komunikacijske vještine - točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost - samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu - iskustvo rada u proizvodnom okruženju je prednost, ali ne i uvjet - znanje engleskog jezika U cilju proširenja poslovanja želimo zaposliti samostalne i odgovorne ljude koji teže profesionalnom radu i napretku. Vidite li se u radu na izazovnim domaćim i inozemnim projektima, te vam je bitno u radu koristiti nove tehnologije, usavršavati se i pratiti nove trendove, pridružite se našem timu. U TORP-u nam je bitna ugodna radna atmosfera, pa tražimo kolegu ili kolegicu, koji će se uklopiti u naš tim i svojim radom pridonijeti rastu tvrtke.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- konkurentna plaća koja će odgovarati vašem trudu i zalaganju - nagrade i bonusi za izvrsne rezultate i posvećenost poslu - tehnološke izazove iz područja elektronike i projektiranja baterijskih, pogonskih i drugih sustava - rad na novim tehnologijama i usavršavanje - rad u prijateljskom okruženju - mogućnost učenja i napredovanja - klizno radno vrijeme - teambuilding - kava - svježe voće i grickalice - slobodni vikendi - dinamično okruženje - timski rad
https://www.torpmotors.com/Tina Ujevića 41, 51000 RijekaTorp d.o.o. je mlada tvrtka koja se bavi razvojem i proizvodnjom pogonskih komponenti za električna vozila. Inženjerska rješenja u širokom aspektu poput strojarstva, elektrotehnike i računalnog programiranja te težnja za što boljim optimiziranjem naša su svakodnevnica.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen12. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Elektrotehnika iznosi 1275.5 EUR