Povratak

Prodajni savjetnik - prodavač (m/ž)

Dream point d.o.o.
Prijava do: 20. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo djelatnika (m/ž) za prodaju naočala te realizacija i unapređenje prodaje te ostvarenje prodajnih planova. Mjesto rada je prodajno mjesto IZIPIZI store, City Center one East, Slavonska avenija 11D, Zagreb.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- izražena komunikativnost i razvijene prodajne vještine - angažiranost i samostalnost u radu - motiviranost za rad i usvajanje novih znanja - kontrola zaliha i preuzimanje robe - iskustvo rada na PC blagajni i sa POS aparatima - visoka orijentiranost na rješavanje problema - izražene organizacijske sposobnosti Tražimo odgovornu, spretnu i sposobnu osobu za rad u povoljnim uvjetima, s odličnim timom.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)

Poslodavac ti nudi

Mjesečni bonusi na plaću. Ukoliko želite raditi u veseloj i pozitivnoj atmosferi sa vrhunskim francuskim brendom, obratite nam se sa povjerenjem. Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave putem linka za prijavu te prilože životopis.
DREAM POINT d.o.o.
http://www.dream-point.hrFallerovo šetalište 22, 10000 ZagrebEkskluzivni smo distributeri IZIPIZI francuskog brenda sunčanih i dioptrijskih naočala.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen10. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću