Povratak

Pomoćni djelatnik u vinoteci (m/ž)

PAGO Croatia d.o.o.
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Od Vas očekujemo: - obavljanje poslova priprema hrane, vođenje i organiziranje kuhinjskih zadataka, održavanje čistoće i urednosti - nabavka dnevno potrebnih svježih namirnica - vođenje brige o rokovima i svježini te zalihama svake pojedine namirnice i artikla - briga o kuhinjskim aparatima

- SSS (ugostiteljski smjer) - urednost, organizacijske vještine, fleksibilnost, timski rad, kreativnost
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- izvrsno i sigurno radno okruženje i rad s najkvalitetnijim namirnicama, vinima i pićima - mogućnost učenja i napredovanja - odličan i uhodan tim suradnika - nema rada nedjeljom - nema kasnih noćnih smjena - poslodavac isplaćuje naknadu za putne troškove i naknadu za topi obrok - poslodavac isplaćuje prigodne nagrade
http://www.pago.hrUlica grada Vukovara 284, 10000 ZagrebSvim ljubiteljima vina, nudimo degustacije i vinske radionice. S nama možete proslaviti najljepše trenutke uz privatne zakupe i potpuno privatne radionice. U našoj ponudi pronaći ćete vina renomiranih svjetskih proizvođača iz svih relevantnih vinskih regija, jaka alkoholna pića prestižnih brandova, delikatese poput španjolskog pršuta najviše kategorije i raznih francuskih sireva. Grand cru praline iz Rhone, Foie Gras, premium čajevi, vinski pribor, maslinova ulja i još mnogo vinu pridruženih delikatesa namijenjenih vlastitom užitku, ali i darovanju čekaju vas u jedinstvenom konceptu vinoteke i specijalizirane vinske trgovine.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Turizam i ugostiteljstvo iznosi 1122.67 EUR