Povratak

Timaritelj u zoološkom vrtu (m/ž)

Ustanova ZOOLOŠKI VRT GRADA ZAGREBA
Prijava do: 23. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Oglas za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto: Timaritelj u zoološkom vrtu (m/ž). Broj izvršitelj na neodređeno, puno radno vrijeme: 1
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

Riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje korišteni u ovom oglasu odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu. Opći uvjeti: - punoljetnost - zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta Uvjeti: - SSS veterinarski tehničar ili srodna struka - 1 godina radnog iskustva - poznavanje rada sa životinjama Probni rad: 6 mjeseca Opis posla timaritelja: - čisti, hrani i timari životinje na sektoru rada, - vodi evidenciju parenja, okota, valjenja i ugibanja životinja te svih ostalih događanja na sektoru vezanim za životinje, - nadzire zdravlje životinja, odgoj, hranjenje i timarenje mladunčadi, - vodi brigu o pravilnom držanju životinja i provodi metode obogaćivanja - kontrolira kvalitetu i količinu hrane, - nadgleda ponašanje posjetitelja prema životinjama, - priprema hranu za životinje, - raspoređuje i nosi hranu po sektorima, - nadzire gnijezda, broj snešenih jaja, prikuplja jaja za inkubaciju, - hvata i transportira životinje, pridržava životinje i pomaže kod veterinarskih i drugih stručnih pregleda, - sudjeluje u sezonskom uređenju vrta, ručnom utovaru i istovaru, - čisti šetališta, zelenilo, bazene, kaveze, trkališta, staje, posude za hranjenje i napajanje, pere i dezinficira bazene, pere nastambe i otvorene površine, - po pitanju problematike vezane uz životinje provodi odluke stručne i veterinarske službe - obavlja sve ostale poslove u skladu s prirodom i vrstom rada svog radnog mjesta, stručnom spremom i radnim iskustvom Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji ispunjavaju uvjete, da podnesu prijavu na oglas. Prijava se podnosi putem linka za prijsvu do dana 23. 09.2024. do 24:00   Prijavi je potrebno priložiti u neovjerenoj preslici: - životopis (navesti podatke za kontakt) - dokaz o odgovarajućoj stručnoj spremi iz koje se može utvrditi da kandidat ispunjava uvjete za izbor na odgovarajuće radno mjesto - dokaz o radnom iskustvu: elektronički zapis (u slučaju da je osiguranik podnio zahtjev u elektroničkom obliku preko korisničkih stranica Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje), odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje koju Zavod na osobno traženje osiguranika izdaje na šalterima područnih službi/ureda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, a koji zapis/potvrda ne smije biti stariji od 1 mjesec; ili ugovor o radu ili rješenje o rasporedu ili potvrda poslodavca (koja mora sadržavati vrstu poslova koju je obavljao i vremenska razdoblja u kojem je kandidat obavljao navedene poslove). Zainteresirani kandidati mogu podnijeti i druge dokaze, kojima dokazuju da ispunjavaju uvjete. Na oglas se mogu javiti ravnopravno osobe oba spola (članak 13. Zakona o ravnopravnosti spolova, NN 82/08, 69/17). Kandidat koji se u prijavi na oglas poziva na pravo prednosti prema posebnom zakonu, dužan je uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19 i 84/21), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužan se u prijavi na oglas pozvati na to pravo te je uz prijavu dužan priložiti propisani dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19 i 84/21) i članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na oglas, osim dokaza o ispunjavanja traženih uvjeta iz oglasa, dužan je priložiti i dokaze o ispunjavanju uvjeta prednosti prema popisu koji je dostupan na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja putem poveznice: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na oglas, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz oglasa, dužan je priložiti i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na oglas, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz oglasa, dužan je i priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom. Oglas je objavljen i na web portalu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Ako se osoba prijavila putem e-maila, nije potrebno podnositi i pisanu prijavu. O rezultatima će kandidati biti obaviješteni putem internetske stranice Ustanove Zoološki vrt Grada Zagreba www.zoo.hr. Ustanova Zoološki vrt Grada Zagreba zadržava pravo ne prihvati niti jednu prijavu kandidata.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Minimalne godine radnog iskustva1

Poslodavac ti nudi

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
USTANOVA ZOOLOŠKI VRT GRADA ZAGREBA
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen12. 09. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Ostalo iznosi 876.04 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću