Povratak

Prodajni predstavnik za prodaju potrošačke elektronike i malih kućanskih aparata (m/ž)

SMARTUS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Prijava do: 07. 10. 2024.
Lokacija rada: rad od kuće

Opis posla

- prodaja i prezentacija proizvoda (potrošačka elektronika, mali kućanski aparati) - komunikacija sa postojećim i potencijalnim klijentima - akvizicija novih klijenata i širenje prodajne mreže - obilazak prodajnih mjesta kupaca na području Hrvatske - priprema ponuda i ostale ponudbene/prodajne dokumentacije - praćenje i unaprjeđenje zadovoljstva kupaca - vođenje potrebnih evidencija, izrada izvješća, uredsko poslovanje - operativna provedba i praćenje promocijskih aktivnosti - planiranje zaliha proizvoda - prezentacija novih proizvoda te educiranje prodajnog osoblja na prodajnim mjestima naših partnera - praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremene prilagodbe tržišnim uvjetima
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- izražene prodajne, komunikacijske i pregovaračke vještine - radno iskustvo minimalno 3 godine na komercijalnim poslovima prodaje potrošačke elektronike, malih kućanskih aparata i slično - dobro poznavanje rada na računalu - odgovornost, samostalnost i fleksibilnost u radu
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visokokvalificirani
Vozačka dozvolaB
JezikHrvatski (A2), Engleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva3-5

Poslodavac ti nudi

- dodatne stimulacije i motivacija za ostvarenje ciljeva - ugodnu radnu atmosferu, otvoren i prijateljski kolektiv - rad od ponedjeljka do petka u prvoj smjeni (subote i nedjelje slobodne)
http://www.smartus.hrLjubljanska cesta 18C, 51000 Rijeka
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću