Povratak

Kontrolor kvalitete voća i povrća (m/ž)

Frutiko group d.o.o.
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Staro Čiće

Opis posla

- ulazna kontrola proizvoda - izrada zapisa o nesukladnostima - razumijevanje standarda - tehničko znanje o voću i povrću - analitičke vještine - poznavanje relevantnih propisa standarda - međufazna kontrola - potpora ostalim odjelima vezano za pitanja kvalitete
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

Od kandidata očekujemo: - timski rad - pažljivost za detalje - sposobnost analize i rješavanja problema - komunikacijske vještine za vođenje evidencije i dokumentacije - poznavanje standarda kvalitete
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1-3
Slavonska avenija 7, 10000 ZagrebTvrtka Frutiko group d.o.o. se bavi uvozom i prodajom voća i povrća na području republike Hrvatske, EU i trećih zemalja. Tvrtka bilježi veliki rast u prodaji te konstantno traži nove zaposlenike.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1213.52 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću