Povratak

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Zdravstveni centar Novamed
Prijava do: 21. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Rad na poslovima medicinske struke u Zdravstvenom centru (ambulante interne medicine, dermatologije, gastroenterologije, kardiologije, proktologije, otorinolaringologije...): - priprema ambulanti za preglede i zahvate - asistencije kod medicinskih zahvata - briga o pacijentima - naručivanje pacijenata - administrativni poslovi

Od kandidata očekujemo: - odgovornost i samostalnost u radu - dobro snalaženje u obavljanju svakodnevnih zadataka - razvijene komunikacijske vještine - ugodan odnos prema kolegama i pacijentima - spremnost na timski rad - iskustvo u poslovima iz struke
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineWord, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1-3
https://novamed.hr/Av.V.Holjevca 23, 10000 ZagrebNovaMed je zdravstveni centar koji objedinjuje širok spektar zdravstvenih usluga na jednom mjestu (interna medicina, gastroenterologija, kardiologija, dermatologija, mali kirurški zahvati, laboratorijska dijagnostika, endokrinologija, proktologija, fizikalna medicina i rehabilitacija, otorinolaringologija, dentalna medicina...).
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen11. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR