Povratak

Dentalni tehničar - pripravnik (m/ž)

Štimac centar dentalne medicine d.o.o.
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Ovim putem pozivamo sve motivirane i zainteresirane kandidate da apliciraju na natječaj za otvorenu poziciju: Dentalni tehničar - pripravnik (m/ž). Opis posla: - rad u izrazito stručnom i ambicioznom timu - rad s najnovijim tehnologijama u jednom od najmodernijih dentalnih laboratoriju u sklopu centra dentalne medicine na ovim područjima - rad s visoko kvalitetnim materijalima i proizvodima
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- SSS dentalni tehničar - bez iskustva - pripravnik - proaktivan pristup poslu, želja za učenjem i napredovanjem - dobre komunikacijske i organizacijske vještine - integritet i osobno poštenje - dobro funkcioniranje unutar tima
Stručna spremaSrednja stručna sprema

- stručno usavršavanje i mogućnost napredovanja u poslu - mentora koji će Vas uvesti u sve grane dentalne tehnike - motivirajući uvjeti - rad u dinamičnom okruženju - stalni radni izazovi Sve zainteresirane kandidate koji odgovaraju uvjetima natječaja, te žele izvrsnu priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj, pozivamo da se prijave na natječaj!
ŠTIMAC centar dentalne medicine d.o.o. za obavljanje zdravstvene djelatnosti ortodoncije, oralne kirurgije, opće stomatologije, djelatnosti zubotehnič
Štimac centar dentalne medicine obiteljska je tvrtka koja već više od 30 godina posluje na domaćem tržištu. Obiteljska tvrtka izrasla je u tržišnog lidera s preko 20000 zadovoljnih pacijenata iz Hrvatske, regije i svijeta. Štimac centar kontinuirano unaprjeđuje svoje usluge, a može se pohvaliti s vrlo velikim i kvalitetnim stručnim kadrom, od doktora dentalne medicine, specijalista struke do educiranih dentalnih tehničara, stručnjaka na području digitalne dentalne medicine i ekonomskih stručnjaka.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR