Povratak

Specijalist za nabavu i upravljanje asortimanom (m/ž)

Pet Network International d.o.o.
Prijava do: 17. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Na ovom radnom mjestu od Vas očekujemo da: - pratite tržište, trendove, cijene i ponude konkurencije - sudjelujete u izboru asortimana i pregovorima s dobavljačima - provodite proces otvaranja dobavljača i unos podataka o artiklima u sustav - upravljate procesima nabave uz pomoć softvera, uz insertiranje i održavanje podataka o dobavljačima i artiklima, prikupljate sve podatke i materijale za dodijeljeni asortiman - kontrolirate i pratite zalihe - osiguravate optimalnu zalihu za sve kanale prodaje uzimajući u obzir trenutačne zalihe, plan prodaje, rokove i troškove isporuke - planirate i predlažete akcije - predlažete cijene, izrađujete kalkulacije i upravljate maržom - kontrolirate dodijeljeni asortiman robe u maloprodajnoj mreži - pratite rokove trajanja i u suradnji s ostalim odjelima pravodobno ih rješavate - rješavate reklamacije - analizirate rezultate prodaje i izvještavate nadređene - aktivno surađujete s ostalim odjelima unutar tvrtke
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- posjedujete najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - analitična ste i organizirana osoba - odlično se služite engleskim jezikom u govoru i pismu - izvrsno se snalazite u MS Office-u (Excel – napredno) Poželjno je: - imate VSS (poželjni smjerovi: ekonomija, veterina, agronomija) - poznavanje asortimana za kućne ljubimce i zakonske regulative vezane uz hranu za kućne ljubimce - iskustvo u maloprodaji
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva2

Poslodavac ti nudi

- nudimo Vam rad u dinamičnom timu, u stabilnoj tvrtki koja se razvija i raste na hrvatskom tržištu i internacionalno - konkurentna primanja - karticu sa 20% popusta za kupnju u Pet centar dućanima - mogućnost korištenja MultiSport kartice uz povoljno plaćanje - naknadu za obrok - naknadu za prijevoz - božićnicu
Pet Network International d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi. Uslijed stalnog rasta, svoj tim upotpunjujemo motiviranim ljudima spremnim na rad u dinamičnom okruženju.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću