Povratak

Specijalist za tehničko ispitivanje i analizu (m/ž)

Adria grupa d.o.o.
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Zbog povećanog obima posla u odjelu Centar za sigurnost tražimo veći broj djelatnika na poslovima tehničkog ispitivanja u području elektrotehnike/strojarstva/kemije s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji: Specijalist za tehničko ispitivanje i analizu (m/ž). Opis posla: Elektrotehnički dio: - ispitivanje električnih instalacija - ispitivanje protupanične i sigurnosne rasvjete (panik rasvjeta) - ispitivanje tipkala za isključenje napona u slučaju nužde - ispitivanje sustava zaštite od djelovanja munje na građevinama (gromobranske instalacije) - ispitivanje zaštite od statičkog elektriciteta - ispitivanje sustava vatrodojave - pregled i ispitivanje radne opreme/strojeva i uređaja - ispitivanje radnog okoliša Strojarski dio: - pregled i ispitivanje radne opreme/strojeva i uređaja - ispitivanje radnog okoliša - ispitivanje sustava za dojavu i gašenje požara Kemijski dio: - ispitivanje radnog okoliša (fizikalni i kemijski čimbenici) - ispitivanje stabilnih sustava za gašenje požara pjenom - izrada procjena rizika u kemijskoj industriji

Uvjeti: - SSS/VŠS/VSS, strojarstvo / elektrotehnika / kemija - digitalne vještine: Word, Excel, Power Point, Internet, AutoCAD (poželjno) - osnovno znanje engleskog jezika - vozačka dozvola B kategorije Poželjno: - položen ispit za stručnjaka zaštite na radu I i/ili II stupnja - položen ispit za ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara - minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet
JezikEngleski (A2)

- ugovor na neodređeno vrijeme - korištenje službenog automobila i mobitela - izvanredna stimulativna primanja - nagrade za ostvarene rezultate - plaćene edukacije i usavršavanja - božićnica - uskrsnica - dar za dijete - putni troškovi - pozitivno i dinamično radno okruženje - Multisport kartica Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete do 28.09.2024. godine putem linka za prijavu.
ADRIA GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge, posredovanje i putnička agencija
ADRIA GRUPA je jedno od vodećih Facility management poduzeća u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo oko 1300 radnika različitih profila. Misija grupe je mi postojimo kako bi se naši klijenti posvetili svojem poslovanju.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 1108.16 EUR