Povratak

Posrednik u prometu nekretninama - agent (m/ž)

DOGMA NEKRETNINE društvo za poslovanje nekretninama s ograničenom odgovornošću
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Rijeka, Crikvenica, otok Krk, Umag, Rovinj, Poreč, Labin, Pula, Slavonija, Zadar, Šibenik i okolica, Split i okolica, Dubrovnik i okolica, Zagreb i okolica, Varaždin, Čakovec, Ličko-senjska županija

Opis posla

Spremni ste priključiti se timu vodeće kompanije u prometu nekretninama kojoj je zadovoljstvo klijenata najvažnije? Oduvijek ste željeli raditi u poticajnom radnom okruženju u kojemu je moguć osobni razvoj i u kojoj su iznadprosječna primanja u skladu s količinom rada i zalaganja? Ako imate potvrdne odgovore na gornja pitanja tada očekujemo Vašu prijavu za otvoreno radno mjesto: Posrednik u prometu nekretnina - agent (m/ž). Ključni zadaci i odgovornosti: - kontaktiranje potencijalnih i postojećih klijenata - organiziranje kupoprodaje i izvršenje svih aktivnosti u skladu s prihvaćenom poslovnom politikom agencije - odgovornost i briga za realizaciju individualnog plana i ciljeva - podnošenje mjesečnih i drugih izvještaja
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- minimalno SSS - odlične organizacijske, komunikacijske i prezentacijske sposobnosti - poželjno radno iskustvo u prodaji minimalno 1 godinu - fleksibilnost i samoinicijativnost - usmjerenost na postizanje ciljeva - visoka razina odgovornosti, profesionalnosti u pristupu i timskog rada - spremnost i želja za rad na terenu - strast u poslu, želja za poslovnim uspjehom i izazovima - spremnost za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju - korištenje MS Office programa - prednost kandidatima s poznavanjem stranih jezika i položenim stručnim ispitom za agenta u posredovanju nekretninama Ukoliko vidite svoju budućnost u kompaniji u kojoj će Vam posao biti izazov, ali i biti motivirani time što ste nagrađeni proporcionalno Vašem radu i trudu, molimo Vas da nam Vaše motivacijsko pismo i životopis pošaljite putem linka za prijavu.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, MS Office, Outlook
http://www.dogma-nekretnine.comF. La Guardia 6, 51000 RijekaTvrtka Dogma nekretnine jedna od najvećih agencija za posredovanje u nekretninama iskusna je i licencirana tvrtka specijalizirana u prometu nekretnina. Kontinuiranim ulaganjem u višu razinu usluge tijekom 20 godina postojanja postaje vodeća kompanija koja u prometu nekretninama nudi cjelovitu uslugu i svakog klijenta stavlja u središte. Agencija trenutno posluje na više lokacija u 14 poslovnica. Dvije u Rijeci i Puli te po jedna u Opatiji, Crikvenici, Krku, Labinu, Umagu, Zagreb 1, Zagreb 2, Varaždinu, Zadru, Šibeniku i Splitu.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen09. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću