Povratak
Umirovljenici

Zdravstveni voditelj (m/ž)

Dječji vrtić KORACI
Prijava do: 24. 09. 2024.
Lokacija rada: Velika Gorica

Opis posla

Na temelju odredbi čl.26 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) raspisuje se natječaj za obavljanje poslova radnog mjesta: Zdravstveni voditelj/ica - 1 izvršitelj/ica, rad na određeno vrijeme.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Uvjeti za radno mjesto su: VŠS/VSS. Prema čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97): - završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za med. sestre/tehničare odnosno studij za med. sestre/tehničare kojim je stečena viša stručna sprema u skladu sa ranijim propisima, kao i završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij za med. sestre/tehničare Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola. Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti slijedeće dokumente u preslici: - dokaz o stečenoj stručnoj spremi - dokaz o hrvatskom državljanstvu - potvrda o podacima o radnom stažu evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO - životopis - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl. 25 st. 1 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neko od prekršajnih djela navedenih u čl. 25 st. 4 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja. Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se putem linka za prijavu. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. O rezultatu natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana. Natječaj će biti objavljen na web stranici i oglasnoj ploči HZZ te na web stranici i oglasnoj ploči dječjeg vrtića.
Stručna spremaViša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
Minimalne godine radnog iskustva2
DJEČJI VRTIĆ PRVI KORACI Velika Gorica
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR