Povratak
Osobe s invaliditetom

Liječnik specijalist medicine rada i sporta / medicine rada (m/ž)

USTANOVA ZA ZDRAVSTVENU SKRB ADRIA MEDIC ZA MEDICINU RADA
Prijava do: 26. 09. 2024.
Lokacija rada: Pazin

Opis posla

Liječnički pregledi vezani uz djelatnost medicine rada i sporta: - pregledi za utvrđivanje zdravstvene sposobnosti za poslove na posebnim uvjetima rada - pregledi za zapošljavanje, vozača i kandidata za vozače - pregledi sportaša i pomoraca

Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Vozačka dozvolaB

- mogućnost napredovanja - mogućnost smještaja i/ili službenog automobila. - rad u stimulativnom okruženju - poticanje stručnog usavršavanja - pretežito 4-dnevni radni tjedan uz punu plaću !
http://www.adriamedic.hrM. Bulešića 9, 52000 PazinVodeća ustanova u djelatnosti medicine rada i sporta u Istarskoj županiji.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR