Povratak

Šef kuhinje u All Inclusive hotelu (m/ž)

BRETANIDE RESORT d.o.o.
Prijava do: 26. 09. 2024.
Lokacija rada: Bol

Opis posla

- upravljanje i organizacija rada svih kuhinjskih timova (glavni restoran, pizzeria, grill) - razvoj i izmjena jelovnika u suradnji s vlasnicima hotela kako bi se zadovoljile potrebe gostiju - praćenje i upravljanje zalihama, narudžbama i troškovima hrane i opreme - obuka i motivacija kuhinjskog osoblja te osiguravanje visokih standarda kvalitete pripremljenih jela - održavanje najviših higijenskih standarda i pridržavanje svih sigurnosnih propisa

- iskustvo rada kao chef ili sous-chef kuhinje u sličnim ugostiteljskim objektima (min. 3 godine) - strast prema gastronomiji i kreativnosti u kreiranju jela - izvrsna organizacijska sposobnost i vođenje tima - poznavanje svih aspekata sigurnosti hrane i higijenskih standarda - profesionalan pristup radu i sposobnost rada pod pritiskom
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva3

- kvalitetni uvjeti rada - redovna i stimulativna primanja - dodaci na plaću za minuli rad, rad nedjeljom i blagdanom - samački smještaj i 3 obroka - stalni radni odnos unatoč sezonskom radu hotela
https://www.bretanide.hr/Put Zlatnog rata 50, 21420 BolBretanide Sport & Wellness Resort je smješten uz najpoznatiju plažu u Hrvatskoj i na jedinstven način objedinjuje sport, odmor i wellness. Već godinama naš Resort postavlja visoke standarde i čvrsta mjerila ponajprije zbog izuzetno ljubaznog i kompetentnog osoblja, izvanredne kuhinje, visoke urednosti cjelokupnog hotelskog kompleksa, zbog blizine poznate plaže i obzirom na vrhunski odnos cijene i kvalitete usluge. Nudimo 287 soba, 5 restorana, sportske sadržaje i wellness centar na najvišem nivou.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen06. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Turizam i ugostiteljstvo iznosi 1122.67 EUR