Povratak

Liječnik specijalist - oftalmolog (m/ž)

POLIKLINIKA ZA OFTALMOLOGIJU I OTORINOLARINGOLOGIJU GHETALDUS
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Sisak, Zagreb

Opis posla

U cilju održavanja navedene razine kvalitete rada i usluga tražimo motiviranog i stručnog: Liječnika specijalista - oftalmologa (m/ž).

- VSS, završen Medicinski fakultet - položen stručni ispit - specijalizacija iz područja djelatnosti - važeće odobrenje za samostalni rad (licenca) - poželjno specijalističko radno iskustvo - poznavanje rada na računalu - sklonost timskom radu
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke

- dobri radni uvjeti - ugovor na neodređeno vrijeme/probni rad 6 mjeseci - početak rada: odmah, po dogovoru Samo kandidati koji zadovoljavaju navedene kriterije će biti uključeni u standardni selekcijski postupak. Ukoliko ste zainteresirani te prepoznajete u našim potrebama i očekivanjima svoju priliku za daljnji profesionalni razvoj pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu, te postanite dio GHETALDUS tima!
Poliklinika za oftalmologiju i otorinolaringologiju GHETALDUS Zagreb je dio GHETALDUS GRUPE, a koja predstavlja vodeći lanac maloprodaje u optičkoj djelatnosti u RH. Osnovna karakteristika je stručnost te pružanje usluga na visokom nivou.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen09. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR