Povratak

Prodajni predstavnik za auto osiguranje (m/ž)

KOMPARE ONLINE d.o.o.
Prijava do: 26. 10. 2024.
Plaća: Od 850 EUR do 1020 EUR
Lokacija rada: Rijeka, Osijek

Opis posla

Voliš prodaju, a još više pomagati ljudima da dobiju najbolju moguću uslugu za sebe? Ti si ta(j)! Voliš prodaju i motiviraju te rezultati i mogućnosti dodatne zarade? Ovo je idealan posao za tebe! Pridruži se našem timu u kompare.hr i radi s potencijalnim kupcima koji su već zainteresirani za naše usluge. Bez cold callinga – tvoje je samo da im pomogneš odabrati savršeni izbor i pritom im uštediš vrijeme i novac. Ključne odgovornosti: - rad s potencijalnim kupcima koji sami dolaze na našu platformu - pomoć kupcima u odabiru najbolje police osiguranja za automobile - kombiniranje ponuda različitih osiguravajućih kuća kako bi se pronašlo najbolje rješenje za kupce - prodaja obveznog i kasko osiguranja, nudeći korisnicima uslugu bez potrebe za posjetom poslovnicama - telefonska prodaja i pružanje podrške kupcima - postizanje i premašivanje postavljenih prodajnih ciljeva

Što očekujemo od tebe: - strast prema prodaji i usmjerenost na postizanje rezultata - sposobnost izgradnje odnosa s kupcima i prepoznavanja njihovih potreba - minimalna srednja stručna sprema (SSS) - entuzijazam, motivacija i disciplina u radu - osnovno poznavanje rada na računalu
Stručna spremaSrednja stručna sprema

- ugovor na neodređeno - fiksni dio plaće uz bonus za postignute rezultate: Prosječna neto primanja nakon plaćene edukacije i uhodavanja naših prodavača u prvoj godini dana su okvirno od minimalno 850 do 1.020 € mjesečno, a mogu biti i veća ovisno o učinku. Nakon godine dana već imaš svoju bazu kupaca te možeš zarađivati više od 1.100 € mjesečno - opuštenu i prijateljsku atmosferu bez ukočenih šefova i zategnutih kravata - rad u smjenama (6 sati) radnim danom, te jedna subota ujutro mjesečno - inovativne tehnologije rada i besplatne stručne edukacije - rad isključivo putem e-maila i telefona, bez terenskog rada - rad iz ureda u Osijeku i Rijeci Dodatne pogodnosti: - Multisport kartica - dodatni doprinos u dobrovoljni mirovinski fond - dodatno zdravstveno osiguranje s uključenim sistematskim pregledom unutar perioda od 2 godine Prepoznaješ se? Prijavi se! Ako ti se sviđa sve što si pročitao/la, pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu. Pridruži se kompare.hr timu i uživaj u svemu što prodaja jest, dok ostvaruješ izvanredne rezultate!
https://kompare.hrPetra Jurčića 4b, Zamet, 51000 RijekaKompare.hr je je najveći nezavisni online komparator u Hrvatskoj te se možemo pohvaliti s preko 140.000 zadovoljnih korisnika, preko 360.000 ugovorenih usluga iz područja osiguranja i telekom usluga. Akvizicijom Progreso grupe širimo lepezu svojih usluga i svojim korisnicima pružamo novu vertikalu – kreditno posredovanje. Osnovani smo 2012. godine, s jednim ciljem na umu – olakšati korisnicima odabir idealnog osiguranja ili telekom usluge što smo postigli suradnjom sa svim vodećim nacionalnim telekom operaterima i osiguravajućim društvima. Sada tu uslugu širimo i na usporedbu i realizaciju stambenih i potrošačkih kredita. Pružamo sveobuhvatne usluge našim korisnicima, štedeći im vrijeme i novac. Putem kompare.hr, svake godine naši korisnici pronalaze i sklapaju najbolje police osiguranja za automobile, zdravstveno osiguranje ili druge potrebe, te pronalaze bolje telekomunikacijske usluge za sebe i svoje obitelji te najbolju opciju stambenih i potrošačkih kredita. Čvrsto vjerujemo da je suradnja i timski rad jedini put za rast. Pridruži se našem timu i budite dio naše misije pružanja usporedivo boljih usluga našim korisnicima!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR