Povratak

Prodajni predstavnik u HoReCa sektoru (ž/m)

Saniteh d.o.o.
Prijava do: 27. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- detekcija, kontaktiranje i otvaranje novih kupaca iz HoReCa sektora, hotela i kampova na području Hrvatske i Slovenije - ugovaranje, naručivanje i realizacija prodaje asortimana sanitarne tehnike: Dyson Airblade sušila za ruke, Uridan bezvodni pisora, Mepa sanitarne tehnike, umivaonika i ostalog asortimana za sanitarne javne prostore - prikupljanje podataka s prodajnih mjesta i izvještavanje o prodajnim posjetima - obilazak novih i postojećih poslovnih partnera i prezentacija Dyson Airblade sustava za pranje i sušenje ruku i ostalog asortimana - vođenje postprodajnih aktivnosti kao što je edukacija glede održavanja sustava, informiranje o novitetima i sl. - definiranje i izvršavanje prodajnih planova, ciljeva i aktivnosti - vođenje brige o naplati potraživanja

Očekujemo: - razvijene komunikacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine te stalno usavršavanje istih - odgovoran, savjestan i proaktivan pristup radnim zadacima - energičan i pro aktivan stav, ustrajnost u ispunjavanju ciljeva - otvorenost za timski rad - sposobnost rješavanja problema
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva3-5

Zašto baš mi? - ponosno smo na naš doprinos u očuvanju prirodnih resursa i okoliša, u očuvanju šuma, smanjenju emisije CO2, eliminaciji papirnatog otpada - pratimo učinak naših kolega i pružamo im podršku u radu - potičemo učenje naših zaposlenika kroz interne i eksterne edukacije - naši zaposlenici imaju pravo na (božićnicu, uskrsnicu, dar za djecu, regres) - vodimo brigu o fizičkom zdravlju naših zaposlenika kroz redovite sistematske preglede - njegujemo kulturu korporativnog zajedništva
http://www.saniteh.comJosipa Slavenskog 1, 10000 ZagrebSANITEH d.o.o. je generalno zastupstvo i distribucija branda Dyson u B2B sektoru za Adria regiju, za Uridan bezvodne sustave pisoara te za ostale premium brandove iz domene sanitarne opreme i tehnike. Gradimo snažnu korporativnu kulturu zato naš uspjeh dolazi upravo od naših ljudi. Držimo se zajedno i jedni drugima smo potpora. Energični smo, iskreni i puni entuzijazma. Ne prihvaćamo osrednjost . Rješavamo probleme naših kupaca činimo ih sretnim i zadovoljnim dugogodišnjim poslovnim partnerima koji nam se uvijek s povjerenjem obraćaju. Na svaku situaciju gledamo kao na izazov iz kojega izvlačimo ono najbolje te tako nastaju naši poslovni uspjesi, a mi nastavljamo biti predvodnik u primjeni sanitarne tehnike za javne i polujavne toalete i ine sanitarne prostore.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR