Povratak

Brand Manager (m/ž)

Nikas d.o.o.
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Jušići

Opis posla

Ako želite postati dio tima pred kojim su novi izazovi i nove pobjede, ne bojite se učiti i raditi te stalno napredovati i osobno se usavršavati, ako želite raditi u ugodnom okruženju i imati kvalitetne uvjete rada te za svoj angažman želite biti adekvatno nagrađeni te ako jako volite hranu, onda ste upravo vi osoba uz čiju ćemo pomoć ostvariti zacrtane ciljeve. I zato se jako radujemo vašoj prijavi za radno mjesto: Brand Manager (m/ž). Vaše dužnosti/opis posla: - samostalno vođenje branda/brandova i asortimana istih - provođenje svih aktivnosti vezanih za održavanje i razvoj branda/brandova - kontinuirana komunikacija s poslovnim partnerima/proizvođačem brenda i prodajnim timom tvrtke - koordinacija ukupnog poslovnog procesa nabave, praćenja i pružanja podrške prodaji te su-kreiranje marketinških aktivnosti za određeni brand/brandove - izrada godišnjih prodajnih i marketinških planova za dodijeljeni brand/brandove - kontrola troškova i osiguranje optimalnog povrata ulaganja unutar dozvoljenog planiranog budžeta - praćenje i odgovornost za ostvarenje financijskih i dinamičkih planova te definiranje i provedba korektivnih akcija - samostalnost u generiranju ideja za nove potencijalne proizvode tvrtke - suradnja s ostalim odjelima tvrtke

- fakultetska diploma / VSS - poželjno radno iskustvo, na istim ili sličnim poslovima - aktivno i napredno korištenje računalnih programa MS Office - napredna razina engleskog jezika - aktivno korištenje u pismu i govoru Od kandidata očekujemo: - izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine - kreativnost, sposobnost analitičkog razmišljanja i donošenja odluka na osnovu podataka - orijentacija na postizanje ciljeva i vrhunskih rezultata - visok stupanj angažiranosti
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

- pozitivno i dinamično okruženje - stabilnu radnu poziciju - rad u profesionalnom okruženju - ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
http://www.nikas.hrJušići 69/d, 51213 JurdaniTvrtka Nikas d.o.o., više od 34 godina zastupa priznate europske i svjetske prehrambene brandove te je izgradila ugled uspješnog distributera i pouzdanog partnera.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen09. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR