Povratak

Suradnik na projektu (m/ž)

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU GRAĐEVINSKI FAKULTET
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Natječaj za izbor: 1. jednog izvršitelja na radno mjesto Suradnik na projektu “recEPS: Razvoj inovativne izolacijske ploče sa značajnim udjelom reciklata za podno grijanje i hlađenje”, (NPOO.C3.2.R3-I1.04.0147) na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom (administrativni poslovi).
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Potrebni uvjeti: - završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij - jedna godine radnog iskustva na administrativnim ili sličnim poslovima - poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, razina B2. Rok za podnošenje prijava je do 28.09.2024 do 12 sati. Uz vlastoručno potpisanu prijavu za radno mjesto potrebno je priložiti: životopis (s opisom nastavne i stručne djelatnosti te popisom objavljenih stručnih i znanstvenih radova ako ih kandidat posjeduje), diplomu, elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, dokaz o državljanstvu (osobna iskaznica, domovnica i sl.) te dokaze kojima se dokazuje postojanje potrebnih i poželjnih dodatnih uvjeta. Ukoliko se na natječaj prijavljuje osoba koja je stekla visokoškolsku kvalifikaciju u stranoj državi treba priložiti dokaz o pokretanju postupka priznavanja inozemne visokoškolske kvalifikacije. Uvjet za izbor nastavnika i suradnika stranog državljanina je dokaz o poznavanju C2 razine hrvatskog jezika, osim za pristupnike koji se zapošljavaju preko međunarodnih projekata i ne sudjeluju u nastavi na hrvatskom jeziku. Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidat će predočiti izvornike. Na natječaj se mogu ravnopravno prijaviti osobe oba spola, a izrazi u muškom rodu koji se koriste u ovom natječaju uporabljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe. Sve informacije o uvjetima natječaja objavljene su i nalaze se na službenoj mrežnoj stranici Građevinskog fakulteta https://www.grad.unizg.hr/novosti_i_objave/natjecaji Prijave se podnose putem linka za prijavu.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke
JezikEngleski (A2)
https://www.grad.unizg.hr/Fra Andrije Kačića Miošića 26,undefined Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR