Povratak

Savjetnik u prodaji (m/ž)

ECCO Adriatic d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 23. 09. 2024.
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Tražimo motiviranu osobu za rad na puno radno vrijeme u poslovnici u Tower centru u Rijeci. Radni zadaci: - prezentacija i prodaja obuće i popratnih proizvoda kupcima - davanje kupcima svih informacija o proizvodima i uvjetima prodaje - naplata proizvoda - preuzimanje robe, pravilno sortiranje u skladištu i izlaganje u poslovnici - briga o izgledu i rasporedu trgovine u skladu s uputama - održavanje reda i čistoće u poslovnici - drugi poslovi po nalogu voditelja poslovnice - kontinuirano usavršavanje znanja o proizvodima poslodavca
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- timski rad - proaktivnost
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- mjesečni bonusi - kvartalni bonusi - naknada za prijevoz - naknada za topli obrok - popust za zaposlenike - radna obuća - božićnica - jubilarne nagrade - Multisport kartica
https://group.ecco.com/en/about-usRadnička Cesta 80, 10000 ZagrebŽelite li biti ambasador svjetski priznatog premium brenda? ECCO ima za cilj postati vodeći svjetski brend obuće te se kao takav fokusira na razvoj i predstavljanje vodeće linije proizvoda kupcima diljem svijeta, a u Hrvatskoj je prisutan na 5 lokacija.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen03. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR