Povratak

Asistent voditelju robne marke (m/ž)

Alca Zagreb d.o.o.
Prijava do: 22. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo nove članove našeg tima: Asistent voditelju robne marke (m/ž). Opis posla: - pomoć Voditelju programa pri upravljanju procesima nabave i marketinga robne marke s ciljem povećanja volumena prodaje, profitabilnosti i tržišnog udjela povezane robne marke - koordinacija administrativnom podrškom za specifičan asortiman unutar odjela lanca opskrbe sa odjelima prodaje, logistike i financija i računovodstva s ciljem pružanja podrške i koordinacije svih procesa unutar kompanije - operativna koordinacija procesa proizvodnje po nalogu Voditelja programa - priprema podloga za izvještaje o prodajnim troškovima za Voditelja programa - izrada standardiziranih dnevnih i tjednih prodajnih izvještaja - u slučaju odsustva Voditelja obavljanje poslove nužnih za dnevno funkcioniranje programa - odgovornost za skladište uzoraka - sistemski unos različitih internih dokumenata - operativna koordinacija raspodjele i isporuke POS materijala i diplay-a po nalogu Voditelja. - operativno koordinacija provođenja in-store promocija Mjesto rada: Zagreb.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- VSS, VŠS ili SSS ekonomskog smjera - poželjno 2 godine iskustva na sličnim poslovima - dobro poznavanje rada u MS Office-u - dobro znanje engleski jezika u govoru i pismu Od kandidata očekujemo: - otvorenost za rad s različitim članovima tima i vanjskim suradnicima - razvijene organizacijske i analitičke vještine, proaktivnost u radu - razvijene komunikacijske vještine - sposobnost određivanja prioriteta, rješavanja problema - prednost je radno iskustvo u FMCG okruženju - osjećaj za timski rad, motiviranost, ambicioznost
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

- rad u poticajnom radnom okruženju - razmjenu znanja i iskustava u internacionalnom okruženju - razvoj stručnih kompetencija - prepoznavanje i nagrađivanje kvalitetnog rada, inicijative i poduzetnog duha - naknadu za prijevoz i topli obrok, isplatu regresa, božićnice i uskrsnice - redovita i stimulativna primanja - dodatni benefiti: MultiSport kartica, 3. stup mirovinskog osiguranja, Alcin program preporuka (PTZ – program traženja zaposlenika) Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem linka za prijavu na način da pošalju životopis i zamolbu. Alca Zagreb d.o.o. partnerski pristupa svim kandidatima te im pruža jednake prilike. Svi osobni podaci prikupljeni natječajem će se sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 97/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) obraditi isključivo za potrebe provedbe natječaja.
ALCA ZAGREB trgovačko društvo s ograničenom odgovornošću za uvoz, izvoz i trgovinu na veliko i malo
https://www.alca.hr/Koledovčina 2, 10 000 ZagrebAlca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje i najveći B2B logističar u Hrvatskoj. Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi, prodajnim i poslovnim procesima, uz podršku najbolje logističke infrastrukture u regiji, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen12. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR