Povratak

Pomoćni radnik - čistač / čistačica (m/ž)

DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE - MAKARSKA
Prijava do: 04. 10. 2024.
Lokacija rada: Makarska

Opis posla

Traži se pomoćni radnik bez kvalifikacija u sustavu s posebnim uvjetima rada - čistač/ica - 2 izvršitelja/ice na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme.

- završena osnovna škola Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: - životopis - presliku svjedodžbe o završenom obrazovanju - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od šest mjeseci) - potvrdu o radnom stažu (podaci evidentirani u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje) - da ne postoji zapreka iz čl. 261 Zakona o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 71/23) Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se putem linka za prijavu / u zatvorenoj omotnici neposredno ili poštom na adresu Doma, s naznakom: „Prijava na javni natječaj“ i s navođenjem radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje. Rok za dostavu prijava je 15 dana od dana objave ovog natječaja u NN. Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Za kandidate koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21 i 156/23), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Doma za starije i nemoćne osobe-Makarska (www.dom-makarska.hr), a sukladno čl. 10. st. 1. toč. 10. Zakona o pravu na pristup informacijama (NN 25/13, 85/15).
Stručna spremaNekvalificirani
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen19. 09. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Ostalo iznosi 876.04 EUR